16.04.2024 14:28 |
(Üye)
|
Soru : Merhaba Mart.2024 Dönemine ait kestiğimiz ihraç kayıtlı satış faturasında KDV tutarı gözükmedi (kdv 0) fatura red edilmedi ve itiraz sürelerimizde geçti faturayı karşılıklı işlemezsek doğru faturayı da nisanda kesersek olur mu? eğer olmazsa bu faturayı kdv beyannamemde nasıl beyan ediceğim (çünkü KDV oranları otomatik geliyor ) saygılarımla iyi çalışmalar
Cevap : Karşı taraf size faturayı aynı şekilde iade faturası olarak düzenlesin.
|