17.04.2024 11:14 |
(Üye)
|
Soru : Merhaba iş kazası sonucu hastanede yatmakta olan çalışanımıza ait rapor hastaneden tarafımıza gelmedi gerekçe ise taburcu olduğunda rapor yazacaklarmış bildirge verirken çalışanımızı raporlu diyemi eksik bildirmeliyim yoksa puantaj kaydı mı?
Cevap : İş kazası tutanağı ve raporlu olarak bildirimi manuel olarak yapılmalıdır. Kişinin iş kazsı kaydı işgöremezlik ile yapılır ve hastaneye yatışta bu çıkarılır. Hastaneden çıkışta değil....
|