25.04.2024 11:15 |
(Üye)
|
Soru : Merhabalar,
Bağımsız denetçilik sınavına başvuruda bulundum, sınavı kazandığım takdirde , mali müşavir olarak staja tabi miyim? Tabi isem kaç yıl ? Ayrıca mesleki tecrübe ne ile hesaplanıyor, mali müşavirlik stajının başladığı tarih mi, yoksa muhasebe meslek kodu ile çalışma şartı olarak mı mesleki tecrübe hesaplanıyor?
Bilgi rica ederim.
Teşekkürler,
Syg,
Cevap : Bu konuda bilgimiz yok. Sorunuzu aşağıdaki mail adresine gönderiniz.
staj@ismmmo.org.tr
|