03.05.2024 08:41 |
(Üye)
|
Soru : ÜYELERİNİZDEN XXXX SMMM LTD. ŞTİ. SAHİBİ 1952326 TC NOLU YYYYYYL , 2024 /MART AYINDA GEÇİRDİĞİ KALP AMELİYATINDAN SONRA OLUŞAN KOMPLİKASYONLAR SEBEBİ İLE HALA HASTANEDE YATMAKTADIR. BU SEBEPTEN ÖTÜRÜ MESLEKİ FAALİYETLERİNİ YERİNE GETİREMEMEKTEDİR. ÖZELLİKLE ; KURUMLAR VERGİSİ BEYANLARI , E DEFTER VE BERATLARIN GÖNDERİMİ , GELİR VERGİSİ BEYANLARINDA YAPILACAK DÜZELTMELER VE İLERİ DÖNEMDE GELECEK BEYANLARIN GÖNDERİLMESİ KONUSUNDA YAŞANABİLECEK OLUMSUZLUKLARA İSTİNADEN 26/04/2024 TARİHİNDE BAĞLI BULUNDUĞU KOZYATAĞI VERGİ DAİRESİNE " MÜCBİR SEBEP" DİLEKÇESİ VERİLMİŞTİR. ANCAK DAİRECE HERHANGİ BİR YANIT VERİLMEDİĞİ VE SÜREÇLERİN KISALMASI SEBEBİ İLE ODAMIZIN YARDIMINI TALEP ETMEKTEYİZ.
Cevap : MESLEKTAŞIMIZA GEÇMİŞ OLSUN . ŞİFALAR DİLERİZ. BU KONUDA ODA SEKRETERİ İLE YÜZ YÜZE VEYE TELEFON İLE GÖRÜŞÜNÜZ.
|