06.05.2024 13:11 |
(Üye)
|
Soru : Merhaba, perakende satış sektöründe 10 mağazası olan bir şirketiniz. Nebim V3 adlı bir program kullanıyoruz ve bu program sayesinde mağazalarımız faturalandırma süreçlerinden muhasebesel işlemlere ve depo ile sevk süreçlerini yönetiyoruz. Ancak belli başlı hatalardan dolayı bir personel almak istiyoruz ve bu kişi bu programda yazılım hatalarını düzeltecek ve bizim istediğimiz raporları sunacak aslında bir İT birimi kuracağız ancak işe giriş bildirgesi için gerekli meslek kodunu bulamadım yardımlarınızı rica ederim. Saygılarımla.
Cevap : 7422.05 Bilgisayar Ağ Sistemleri ve Yönlendirme Elemanı
|