10.05.2024 08:36 |
(Üye)
|
Soru : merhaba, yurt ıcınden ticari mal alım-satımı yapan ltd.şti. yiz. satıcı firmalardan kredi kartı ile ticari mal alıyoruz. firmalar kredi kartı komisyon bedelini bize fatura ediyorlar. biz bu kredi kartlı alımlara istinaden bize kesilen , banka kredi kartı komisyon bedelini, muhasebede gider olarak , hangi hesaba işlemeliyiz? tesekkurler
Cevap : 760 Hesap kullanılır.
|