10.05.2024 15:40 |
(Üye)
|
Soru : Merhaba, firmaların altın hesaplarını 102 Bankalar hesabının altında mı takip etmeli, 118 Diğer Menkul Kıymetler hesabının altında mı takip etmeli. Tıpkı USD ve EUR hesapları gibi yada vadeli mevduet hesapları gibi ALTIN hesaplarının da 102-Bankalar hesabının altında takip edilmesinin uygun olacağı görüşündeyim. Sizin görüşünüz nedir.
Cevap : Bankadaki Altın mevduatı 102 hesap da , alt hesap olarak takip edilir.
|