03.06.2024 08:43 |
(Üye)
|
Soru : Merhaba Sayın Danışman,
Mevcut büromu kendim gibi Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olan bir arkadaşımın bürosuna taşımak istiyorum(bürosu daire şeklindedir ve bir odasını bana kiralayacak). Yani, ikimizde mevcut işlerimize birbirimizden bağımsız olarak devam edeceğiz , herhangi bir ortaklık söz konusu değil , sadece aynı daireyi birlikte kullanmış olacağız.
Meslek hukuku ve odamız açısından bir sakıncası var mıdır?
Cevap : Sakınca yok. Aynı yerde ayrı ayrı faaliyet de bulunabilirsiniz.
|