Danışmanlık Birimi

Tarih Gönderen
 11.07.2024 11:53 (Üye) Soru : Merhaba E defter yüklemeyle ilgili bir sorun yaşamaktayım, e defter hattını aradığımda sizlerden bilgi alabileceğimi ilettiler 3 aylık e defter yükleme seçeneğindeyiz, geçtiğimiz dönem defterleri yüklerken ocak ayı defterleri doğru olmasına rağmen şubat ayı defterleri hataya düştü ( ocak ayı defter beratlarını görmüyor ) ve buna bağlı olarak mart ayı defterlerini yüklememize izin vermedi, defter yükleme süresi dolduğu için hatalı beratları sistemden silmemize de izin vermiyor, bu konuyla ilgili nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olabilirmisiniz Teşekkürler

Cevap : Odaya yönlendirme yapılması baştan savma işlemdir. Oda GİB nın bürokratik işlemlerini yapmaz. Nasıl yol izleyeceğiniz konu hakkında GİB dan yazılı görüş talep ediniz. Telefon ile alınan bilgilere itibar etmeyiniz.
 
 
 

İSMMMO Hakkında

Geleceğe yönelik projeleriyle, üyelerinin gelişimini sağlayan; Şeffaflığı, denetimi, yeniliği savunan ve çevre sorunlarına duyarlı; Toplumumuzun aydınlatılmasına, akademik, mesleki kamuoyuyla güçlü işbirliği yaparak ekonomik kalkınmaya katkı sunan, lider kurum olmaktır.